46 listings in D20
Don't see it? Post a wishlist →68y / 99
4,689 views
hdb · 4-roomMOP cleared
4 Room HDB · Bishan St 23 · Mid Floor
Bishan St 23 · D20 Bishan
S$903k
984 sqft
PSF$9182mo ago
Singpass verified59y / 99
3,305 views
hdb · 3-roomMOP cleared
3 Room HDB · Bishan St 13 · Low Floor
Bishan St 13 · D20 Bishan
S$778k
707 sqft
PSF$1,1002mo ago
51y / 99
AI walkthrough
3,215 views
hdb · 5-roomMOP cleared
5 Room HDB · Ang Mo Kio Ave 3 · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 3 · D20 Ang Mo Kio
S$859k
1,150 sqft
PSF$7472mo ago
89y / 99
AI walkthrough
585 views
hdb · execMOP cleared
Executive HDB · Ang Mo Kio Ave 3 · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 3 · D20 Ang Mo Kio
S$1.18M
1,394 sqft
PSF$8432mo ago
62y / 99
4,487 views
hdb · 3-roomMOP cleared
3 Room HDB · Ang Mo Kio Ave 10 · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 10 · D20 Ang Mo Kio
S$623k
674 sqft
PSF$9242mo ago
76y / 99
4,675 views
hdb · 5-roomMOP cleared
5 Room HDB · Bishan St 23 · Low Floor
Bishan St 23 · D20 Bishan
S$955k
1,132 sqft
PSF$8441mo ago
66y / 99
4,181 views
hdb · 5-roomMOP cleared
5 Room HDB · Ang Mo Kio Ave 3 · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 3 · D20 Ang Mo Kio
S$860k
1,155 sqft
PSF$7453mo ago
57y / 99
AI walkthrough
2,320 views
hdb · 4-roomMOP cleared
4 Room HDB · Bishan St 24 · Mid Floor
Bishan St 24 · D20 Bishan
S$979k
970 sqft
PSF$1,0092mo ago
56y / 99
3,682 views
hdb · 3-roomMOP cleared
3 Room HDB · Bishan St 13 · Mid Floor
Bishan St 13 · D20 Bishan
S$753k
742 sqft
PSF$1,0151mo ago
53y / 99
1,575 views
hdb · 4-roomMOP cleared
4 Room HDB · Bishan St 22 · Mid Floor
Bishan St 22 · D20 Bishan
S$928k
924 sqft
PSF$1,0042mo ago
79y / 99
1,849 views
hdb · execMOP cleared
Executive HDB · Ang Mo Kio Ave 3 · Low Floor
Ang Mo Kio Ave 3 · D20 Ang Mo Kio
S$1.30M
1,400 sqft
PSF$9294w ago
80y / 99
4,324 views
hdb · execMOP cleared
Executive HDB · Bishan St 11 · Mid Floor
Bishan St 11 · D20 Bishan
S$1.27M
1,465 sqft
PSF$8664w ago
65y / 99
AI walkthrough
4,227 views
hdb · 3-roomMOP cleared
3 Room HDB · Ang Mo Kio Ave 8 · High Floor
Ang Mo Kio Ave 8 · D20 Ang Mo Kio
S$529k
750 sqft
PSF$7052mo ago
78y / 99
176 views
hdb · 3-roomMOP cleared
3 Room HDB · Ang Mo Kio Ave 3 · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 3 · D20 Ang Mo Kio
S$534k
728 sqft
PSF$7341w ago
Singpass verified48y / 99
4,012 views
hdb · 4-roomMOP cleared
4 Room HDB · Bishan St 12 · High Floor
Bishan St 12 · D20 Bishan
S$819k
981 sqft
PSF$8351w ago
96y / 99
2,762 views
hdb · 4-roomPre-MOP
4 Room HDB · Bishan St 23 · Low Floor
Bishan St 23 · D20 Bishan
S$1.10M
967 sqft
PSF$1,1404d ago
Singpass verified61y / 99
1,720 views
hdb · execMOP cleared
Executive HDB · Ang Mo Kio Ave 3 · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 3 · D20 Ang Mo Kio
S$1.18M
1,528 sqft
PSF$7706d ago
78y / 99
3,377 views
hdb · execMOP cleared
Executive HDB · Ang Mo Kio Ave 5 · Low Floor
Ang Mo Kio Ave 5 · D20 Ang Mo Kio
S$1.30M
1,568 sqft
PSF$8271w ago
90y / 99
AI walkthrough
2,145 views
hdb · 3-roomMOP cleared
3 Room HDB · Ang Mo Kio Ave 5 · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 5 · D20 Ang Mo Kio
S$581k
725 sqft
PSF$8013w ago
Singpass verified58y / 99
3,926 views
hdb · 3-roomMOP cleared
3 Room HDB · Ang Mo Kio Ave 10 · Low Floor
Ang Mo Kio Ave 10 · D20 Ang Mo Kio
S$523k
684 sqft
PSF$7652mo ago
Singpass verified45y / 99
AI walkthrough
3,555 views
hdb · 5-roomMOP cleared
5 Room HDB · Bishan Ming Ave · Low Floor
Sin Ming Ave · D20 Bishan
S$1.25M
1,172 sqft
PSF$1,0673mo ago
53y / 99
AI walkthrough
2,795 views
hdb · 5-roomMOP cleared
5 Room HDB · Bishan St 22 · Low Floor
Bishan St 22 · D20 Bishan
S$1.01M
1,210 sqft
PSF$8391mo ago
Singpass verified97y / 99
AI walkthrough
351 views
hdb · 5-roomPre-MOP
5 Room HDB · Bishan St 23 · High Floor
Bishan St 23 · D20 Bishan
S$983k
1,210 sqft
PSF$8121w ago
62y / 99
3,700 views
hdb · 5-roomMOP cleared
5 Room HDB · Bishan Ming Ave · Low Floor
Sin Ming Ave · D20 Bishan
S$1.30M
1,197 sqft
PSF$1,0842w ago
Singpass verified69y / 99
4,680 views
hdb · execMOP cleared
Executive HDB · Ang Mo Kio Ave 5 · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 5 · D20 Ang Mo Kio
S$1.06M
1,499 sqft
PSF$7102mo ago
Singpass verified93y / 99
4,205 views
condo · penthouse
Penthouse Condo · Bishan · Mid Floor
Sin Ming Ave · D20 Bishan
S$4.66M
2,173 sqft
PSF$2,1452w ago
85y / 99
AI walkthrough
2,632 views
condo · 1br
1BR Condo · Ang Mo Kio · High Floor
Ang Mo Kio Ave 8 · D20 Ang Mo Kio
S$915k
587 sqft
PSF$1,5582mo ago
91y / 99
1,660 views
condo · penthouse
Penthouse Condo · Bishan · High Floor
Bishan St 23 · D20 Bishan
S$3.38M
1,730 sqft
PSF$1,9571mo ago
Freehold
104 views
condo · penthouse
Penthouse Condo · Bishan · Mid Floor
Bishan St 23 · D20 Bishan
S$3.44M
1,803 sqft
PSF$1,910yesterday
80y / 99
4,267 views
condo · 2br
2BR Condo · Ang Mo Kio · High Floor
Ang Mo Kio Ave 1 · D20 Ang Mo Kio
S$1.34M
860 sqft
PSF$1,554today
Freehold
1,845 views
condo · 2br
2BR Condo · Ang Mo Kio · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 3 · D20 Ang Mo Kio
S$1.46M
805 sqft
PSF$1,8182mo ago
Singpass verifiedFreehold
2,922 views
condo · 2br
2BR Condo · Ang Mo Kio · High Floor
Ang Mo Kio Ave 5 · D20 Ang Mo Kio
S$1.54M
838 sqft
PSF$1,8334w ago
Freehold
AI walkthrough
3,569 views
condo · 3br
3BR Condo · Ang Mo Kio · Low Floor
Ang Mo Kio Ave 3 · D20 Ang Mo Kio
S$1.64M
953 sqft
PSF$1,7201mo ago
90y / 99
1,083 views
condo · 4br
4BR Condo · Bishan · High Floor
Bishan St 13 · D20 Bishan
S$2.82M
1,439 sqft
PSF$1,9622w ago
91y / 99
367 views
condo · 3br
3BR Condo · Ang Mo Kio · Mid Floor
Ang Mo Kio Ave 10 · D20 Ang Mo Kio
S$1.76M
1,203 sqft
PSF$1,4612mo ago
Singpass verified87y / 99
3,806 views
landed · cluster
Cluster Home · Bishan
Bishan St 23 · D20 Bishan
S$5.87M
3,128 sqft
PSF$1,8753mo ago
Singpass verifiedFreehold
AI walkthrough
2,058 views
landed · cluster
Cluster Home · Ang Mo Kio
Ang Mo Kio Ave 1 · D20 Ang Mo Kio
S$4.47M
2,453 sqft
PSF$1,8243w ago
89y / 99
3,141 views
landed · terrace
Inter Terrace · Bishan
Sin Ming Ave · D20 Bishan
S$3.69M
1,977 sqft
PSF$1,8682d ago
Freehold
1,548 views
landed · bungalow
Detached Bungalow · Ang Mo Kio
Ang Mo Kio Ave 1 · D20 Ang Mo Kio
S$10.56M
5,291 sqft
PSF$1,9962mo ago
Freehold
2,455 views
landed · terrace
Inter Terrace · Ang Mo Kio
Ang Mo Kio Ave 4 · D20 Ang Mo Kio
S$2.96M
1,820 sqft
PSF$1,6262w ago
84y / 99
3,015 views
landed · bungalow
Detached Bungalow · Ang Mo Kio
Ang Mo Kio Ave 10 · D20 Ang Mo Kio